Kalite Yaklaşımımız

Kalite Yaklaşımımız

Uğurcan Gümrük Müşavirliği, kalite sistemlerinin iş hayatının verimliliğini artırmada ve yenilikleri takip etmede, önemli unsurlardan biri olduğunun farkındalığı ile hareket etmektedir. Sahip olduğu K-Q TSE-ISO-EN 9000 TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile sektörün lider ve öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. İş süreçlerinde ve kadrosunda uyguladığı sürekli iyileştirmeler ve geliştirmelerle hizmetlerinde fark yaratmayı ve müşterilerine yenilikleri takip eden, sektöründe etkin hizmetleri yürütmeyi birincil çalışma ilkesi haline getirmiştir.

İş Etikleri

Uğurcan Gümrük Müşavirliği şirket içi, şirket dışı tedarikçileri ve müşterileri ile olan iş ilişkilerinde, çalışmalarında etik kurallar çerçevesinde hareket etmektedir.

Etik iş prensiplerinin ve müşteri memnuniyetinin her geçen gün önem kazandığı, bilginin değerini bilen, koruyan ve paylaşan Uğurcan Gümrük Müşavirliği kadrosu, bireye ve kuruma özel bilgilerin gizliliğine iş akış süreçlerinin her bir aşamasında uygulamaktadır.

 

İş Süreçleri

Günümüz iş dünyası hızlı değişen pazar eğilimleri ve koşulları, işletmeler için zorlu ve rekabetçi bir ortam sunarken iş dünyasının ve işin yapısıyla bütüncül çalışmayı neredeyse mecbur kılmaktadır.

Uğurcan Gümrük Müşavirliği, ortaya çıkan pazar ekonomisinde tehditleri fırsatlara ve çözümlere dönüştürerek, iş süreci yönetiminin her aşamasında bütünsel bir hizmet anlayışı ile çalışır.


Müşteri Memnuniyeti Anketi


Değerli Müşterilerimiz, kalite standartlarımız çerçevesinde Müşteri Memnuniyeti Anketimiz için lütfen Buraya tıklayınız.

Kalite Belgelerimiz