Kalite Yaklaşımımız

Kalite Yaklaşımımız

Uğurcan Gümrük Müşavirliği, 2005 yılından beri K-Q TSE-ISO-EN 9000 TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, 2021 yılı itibariyle ISO 9001:2015 Kalite Yönetim belgesi, 2023 yılı itibariyle TS EN ISO 27001:2017 Bilgi Güvenliği Yönetim belgesi ile uyumlu çalışmaktadır.
Kalite belgelendirme sistemlerinin operasyonel kolaylığın ve verimliliğin önemli yapıtaşları olduğu farkındalığındadır.

İş Etikleri

Uğurcan Gümrük Müşavirliği şirket içi, şirket dışı tedarikçileri ve müşterileri ile olan iş ilişkilerinde, çalışmalarında etik kurallar çerçevesinde hareket etmektedir.

Etik iş prensiplerinin ve müşteri memnuniyetinin her geçen gün önem kazandığı, bilginin değerini bilen, koruyan ve paylaşan Uğurcan Gümrük Müşavirliği kadrosu, bireye ve kuruma özel bilgilerin gizliliğine iş akış süreçlerinin her bir aşamasında uygulamaktadır.

 

İş Süreçleri

İş süreçlerinde ve kadrosunda uyguladığı sürekli iyileştirmeler ve geliştirmelerle hizmetlerinde fark yaratmayı ve müşterilerine yenilikleri takip eden, sektöründe etkin hizmetleri yürütmeyi birincil çalışma ilkesi haline getirmiştir.


Müşteri Memnuniyeti Anketi


Değerli Müşterilerimiz, kalite standartlarımız çerçevesinde Müşteri Memnuniyeti Anketimiz için lütfen Buraya tıklayınız.

Kalite Belgelerimiz